Strona 1 z 1

Interesujące meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Dzień dobry, zastanawiam się nad uruchomieniem własnego biznesu. Postanowiłem otworzyć na klub fitness. Od niepamiętnych czasów lubiłem chodzić na siłownię, dlatego stwierdziłem iż spróbuje sił w tym biznesie. Nie ma co ukrywać, że jest duża konkurencja w tej branży. Aby przyciągnąć klientów muszę się jakoś wyróżnić. Tak, więc pomyślałem o tym systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swojej siłowni. I właśnie w tym miejscu jest miejsce dla was - forumowicze. Bardzo proszę o wypowiedzenie się na temat mebli tego producenta. Będę rad za wasze opinie. Od tego będzie zależało czy klienci będą dobrze czuli się w mojej siłowni.

podobne tematy:

Ciekawe meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Dzień dobry. Osobiście nie jestem zwolennikiem tak mocnych kolorów. Dlatego sugeruję wybrać bardziej stonowane połączenia barw. Wg mnie ta propozycja jest interesująca Obrazek - stonowane kolory uspokajają. Takie jest moje zdanie w tym temacie.

podobne tematy:

Trwałe zabudowy meblowe do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Dzień dobry. Przedmówca ma nieco racji. Lecz ja osobiście preferuje właśnie ostrzejsze kolory. Zwłaszcza w tego rodzaju miejscach jak klub fitness. W klubach fitness powinno być żywo - przecież to miejsce aktywności fizycznej. Mnie do gusty przypadły te rozwiązania: Obrazek - imitują wrażenie stadionu piłkarskiego.

podobne tematy: