Gdzie mogę zrobić ozdobne balustrady nierdzewne w województwie mazowieckim

Na każdy temat
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Gdzie mogę zrobić ozdobne balustrady nierdzewne w województwie mazowieckim

Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Dzień dobry. Chciałbym się podpytać forumowiczów, którzy mają już za sobą wykończenie domu. Chodzi mi o balustrady ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Szukam ludzi, którzy wykonują oryginalne rzeczy za przystępną cenę. Chciałbym aby zaprojektowali coś oryginalnego - coś z pogranicza kowalstwa artystycznego. Podobają mi się balustrady łączone ze szkłem. Do tego efektu myślałem o dodaniu jakiś ciekawych ornamentów. Wg mnie idealnie by to się komponowało z podświetleniem klatki schodowej. Będę rad za namiary do fachowców.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Gdzie mogę kupić artystyczne balustrady nierdzewne w województwie mazowieckim

Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:55

Dzień dobry. Ja u siebie mam podobne balustrady ze stali nierdzewnej, o jakich piszesz. Robiła mi je ta ekipa: stół do terapii manualnej , która pracuje na terenie województwa mazowieckiego. Więc nie będzie problemu z dojazdem do stolicy. Są dość konkurencyjni i nie jestem w stanie powiedzieć o nich złego słowa. Przykład ich realizacji znajdziesz w tym miejscu: - jeśli chcesz zobaczyć więcej to po prostu wejdź na ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są bardzo oryginalne, więc na pewno będziesz zadowolony z ich pracy. Nie mam pojęcia tylko czy uda się połączyć taką balustradę ze szkłem. Wiele ornamentów może uniemożliwić lub bardzo ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości