Strona 1 z 1

Szukam dobrej ekipy fachowców do zrobienia balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

: 29 wrz 2016, 11:35
autor: alexsys76
Cześć. Potrzebuje rzetelnej brygady ślusarzy, która wykona dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie posesji. Chciałbym mieć coś unikalnego, co nie będzie szablonowym rozwiązaniem. Ogrodzenie chcę żeby były zrobione w stylu retro - to chyba podchodzi pod kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały zrobione ze stali nierdzewnej. Myślałem o połączeniu szkła oraz drewna. Nie mam pojęcia tylko czy nie będzie to za ciężka koncepcja. Dodatkowo mam wątpliwość czy właściwie wkomponuje się to w nowoczesny wystrój domu. Tak, więc potrzebuje fachową ekipę ślusarzy z okolic Radomia. Czy ktoś z was może polecić coś ciekawego?

podobne tematy:

Poszukuje rzetelnej brygady ślusarzy do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieck

: 29 wrz 2016, 11:45
autor: marekwolski
Dzień dobry. Jeśli dobrze Cię zrozumiałem to szukasz ekipy ślusarzy, która jest w stanie zrobić dla ciebie nierdzewne balustrady oraz ogrodzenie domu. Poszukujesz ślusarzy ze zmysłem artystycznym? Jeśli tak to powinieneś sprawdzić ofertę firmy http://metfach.pl , która specjalizuje się w wykonywaniu balustrad ze stali nierdzewnej a, także ogrodzeń kutych. Poniżej umieszczam ich przykładową pracę: Obrazek . Sprawdź czy szukasz czegoś w tym rodzaju. Jeśli tak to jestem w stanie Ci ich rekomendować z czystym sumieniem. U mnie w domu robili balustrady nierdzewne i jestem bardzo zadowolony z ich realizacji. Ekipa zrobiła wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak go zastała. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkością u budowlańców.

podobne tematy: