Czy opłaca się sprzedawać tego typu meble w sklepie z meblami?

Na każdy temat
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy opłaca się sprzedawać tego typu meble w sklepie z meblami?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 13:04

Witam. Dostałem ofertę na promocję i sprzedaż mebli tej firmy z Niemiec: http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Meble są wysokiej jakości i dobrze wyglądaj. Moją wątpliwość budzi kwestia, iż są porównywalne cenowo z naszymi producentami, którzy mają ugruntowaną renomę na rynku. Nie wiem, czy mało znana firma będzie atrakcyjna dla polskich klientów. Jeśli zdecyduję się na współpracę to będę zmuszony do poświęcenia jakieś części sklepu na ekspozycję tych mebli. Więc nie będę wstanie eksponować, aż tylu modeli dotychczasowych producentów. Co myślicie o tych meblach. Czy osobiście kupilibyście je dla siebie?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy opłaca się sprzedawać tego typu meble w salonie?

Postautor: adaswolski » 21 cze 2016, 13:11

Witaj. Trudne pytanie zadałeś. Po pierwsze to ważny jest biznesplan. Czy jest opłacalna sprzedaż ich mebli dla twojej firmy? Jeśli uzyskasz większy zysk na ich produktach to trzeba ten pomysł przemyśleć. Może będziesz wstanie pozyskać wyłączność na dane miasto. To też, jest spory plus. Nie będziesz miał konkurencji wśród pozostałych salonów. Mi przypadły do gustu meble podanej przez ciebie firmy. Np te: Obrazek meble są bardzo interesujące i sam bym je kupił. Natomiast najistotniejsze są w tej branży warunki współpracy z fabryką. Jaki będziesz miał termin zapłaty za meble, które dostajesz do ekspozycji. Nie znając podstawowych danych można tylko spekulować. Jeżeli chodzi o konkurencje z rodzimymi producentami to nie powinieneś o to martwić. Ludzie coraz mniej uwagi przywiązują do marki. Liczy się wygląd a następnie cena zakupu.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości