Co uważacie o tego rodzaju kursów zawodowych?

Na każdy temat
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co uważacie o tego rodzaju kursów zawodowych?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:11

Cześć. Jestem profesjonalnym kierowcą, który na co dzień jeździ w firmie spedycyjnej. Zarobki są na przyzwoitym poziomie, ale mogły by być lepsze. Jeden z moich kumpli zrobił sobie uprawnienia do transportu towarów niebezpiecznych i dzięki temu u innego przewoźnika zarabia o wiele więcej niż ja. A, więc zacząłem szukać odpowiednich kursów https://relaxmindandbody.pl/masaz-dla-dwojga , które dają odpowiednie kwalifikacje. Rozmyślam nad wyborem jednego z tych, która prowadzi podane przeze mnie uczelnia. Natomiast problem w tym, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 10 lut 2022, 17:16 przez alinasobol, łącznie zmieniany 1 raz.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co sądzicie o tego rodzaju szkoleniach?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Witaj. Sam posiadałem identyczny dylemat jak ty. Jeździłem jako kierowca TIRów w krajowej firmie transportowej. Jeździłem wyłącznie po kraju, dlatego zarobki nie były wielkie. Nie chciałem jeździć na trasach zagranicznych ze względu na rodzinę. Dlatego musiałem coś innego wymyślić. Zdecydowałem się wtedy takie szkolenie jak dałeś w linku. Zrobiłem: ADR kurs podstawowy transport towarów niebezpiecznych i dzięki temu byłem w stanie bez problemu zmienić pracę na lepiej płatną. Nadal przewożę ładunki po Polsce, ale moja pensja jest dwukrotnie wyższa. Dlatego nie masz się nad czym zastanawiać i rób taki kurs. Jego koszt zwróci się po kilku miesiącach.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości