Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?

Na każdy temat
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 10:59

Dzień dobry. Mam od pewnego czasu pewny problem. A więc regularnie wypadają mi włosy. Wykorzystywałem już wiele przeróżnych specyfików jednak w ogóle nie pomagały lub też rezultat był tylko chwilowy. Ostatnimi czasy słuchałem o czymś takim jak szampon z czarnuszki . Ciągle zastanawiam się czy ktoś stosował ten specyfik? Interesują mnie opinie na temat właściwości oraz skuteczności takiego szamponu. Czy istotnie może mi pomóc na wybywające włosy? A może nie ma sensu wydawać pieniędzy bo rezultat jest mizerny?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy szampon z czarnuszki faktycznie działa?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 11:12

Hej. Także cierpiałem na wypadanie włosów, jakkolwiek u mnie podchodziło to już pod łysienie. Kupiłem szampon z czarnuszki i muszę potwierdzić jego doskonałe działanie. Włosy przestały wybywać, a cebulki bez ogródek się wzmocniły. Myślę, że to naturalnie dzięki zawartości kwasów tłuszczowych oraz innych składników. Moja żona także użytkuje ten szampon oraz zauważyła po pewnym czasie, że włosy są mocniejsze i zwiększyły własną objętość, a także przestały się przetłuszczać. Wprost z całego serca polecam ten produkt.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości